Masz pytanie ? : Mail: mrk9109@gmail.com / Telefon: 609 531 253

REKLAMA

Dobra reklama to połowa sukcesu. Kampania marketingowa w internecie zapewni łatwość znalezienia Twojej strony poprzez potencjalnych klientów, wzrost popularnośći Twojej strony oraz wzrost zysków.Na dodatek nie płacisz za nic! na start . Dopiero gdy zobaczysz efekt w rankingu i twoja strona znajdzie się w top10 wtedy dopiero pobierana jest opłata za wypozycjonowanie twojej strony. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych opartych na autorskim systemie MrkCMS. Prostota zarządzania własną stroną bez dodatkowej pomocy osób trzecich. Sam w prosty sposób będziesz mógł z edytować każdą treść na swojej stronie. Systemy są stworzone w dwóch wersjach: system zarządzania treścią oraz system sklepu internetowego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

PROJEKTY GRAFICZNE

Nowoczesna grafika dla Twojego Ciebie to już nie problem!.Każda wykonana grafika jest unikalna zrobiona tak jak klient sobie wymarzył. Cenię prostotę i elegancję w dobrym tego słowa znaczeniu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Mrk-web
Mrk-web
Mrk-web
STRONY INTERNETOWE
Mrk-web.pl Zajmuje się tworzeniem zaawansowanych strony internetowych, które automatycznie dopasowują się do rozdzielczość ekranu (zmieniający się układ strony).Wiele osób przegląda strony na tabletach i telefonach komórkowych dlatego muszą być one przyjazne do urządzeń mobilnych aby w każdym miejscu w którym się znajdujemy mieliśmy podgląd do swojej strony internetowej. Projektuje zarówno niewielkie strony domowe - doskonałe dla małych firm, jak i duże, rozbudowane serwisy,portale, sklepy internetowe,szablony allegro, różnego rodzaju fora i nie tylko. Cechuje mnie to że wszystkie moje projekty są stawiane na moim autorskim systemie zarządzania treścią! ( prosty panel administracyjny aby każdy który nigdy nie miał styczności z stronami internetowymi umiał sam nimi zarządzać) - nie wykorzystuje darmowych systemów dostępnych w sieci!. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie z dużą ilością ciekawych pomysłów graficznych i nowoczesnych rozwiązań. Cenię prostotę i elegancję - w dobrym tego słowa znaczeniu - budując i realizując projekt strony internetowej, bazuje przede wszystkim na tym aby strony były nowoczesne i dobrze zoptymalizowane co przekłada się na wysoką pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Cena stron jest sprawa indywidualną ponieważ każdy projekt jest inny. Zawsze dążę do tego aby każda z stron była zadowolona dlatego już teraz oferuję do każdej wykonanej strony pakiety poniżej. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.
DOMENA i HOSTING
0zł Za twój adres PL za darmo!
0zł Za twój hosting pod strone za darmo!
0zł za adresy e-mail np: imie@twojastrona.pl

POZYCJNOWANIE
0zł Za standardowe pozycjnowaniem nowej wykonanej strony tak aby łatwo można było ją wyszukać np: za pomocą wyszukiwarki google .


POMOC TECHNICZNA
24 miesiące Opieki i pomocy technicznej nad wykonaną stroną.

OSTATNIA REALIZACJA
Mrk-web.pl
Związek Zawodowy Ratowników Górniczych KWK Chwałowice

Adres: www.zzrgchwalowice.pl
Copyblock 2008-2018 by mrk-web.pl . All block reserved ! Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze storny surowo zabronione !